ZDRAVOTNÍCKE KURZY

taktická medicína, CLS, TCCC, FPOS, laická prvá pomoc

Dostal si sa už do situácie, že bolo potrebné podať prvú pomoc? Tvoim blízkym, rodine, priateľom alebo napríklad aj niekomu úplne cudziemu? Vedel si čo máš robiť? Chceš byť na takúto situáciu pripravený? Každý deň, ktorý ktorý to odkladáš môže byť dňom, kedy nedokážeš podať prvú pomoc.

Naše zdravotnícke kurzy máme rozdelené pre poskytnutie prvej pomoci v bežnom civilnom prostredí a kurzy pomoci v taktickom prostredí, v konfiktoch, nebezpečných zónach, pri katastrofách…

Naučíme Ťa ako poskytnúť prvú pomoc a zachrániť tak život alebo zdravie, či už si bežný civilista alebo Ťa zaujíma práca combat medikov, CLS (combat lifesaver) podľa Tactical Combat Casualty Care.

Kurzy TCCC, CLS, FPOS, civilné kurzy

ODPORÚČANIA ÚČASTNÍKOV KURZU

Tento kurz absolútne prevýšil moje očakvánia. Prístup celého vedenia, inštruktorov, pomôcky, scénare boli na veľmi vysokej úrovni. Kvalita vyučovacieho materiálu bola taktiež veľmi dobrá. Určite odporúčam každému, kto sa zaújima o medicínu, alebo chce vedieť viac ohľadom zachrány ľudských životov.

Kamil Š.

Kamil Š.

Perfektne, velmi uzitocne informacie a skusenosti ziskate. Kurz TCCC bol velmi intenzivny a super pripraveny. Instruktori boli super a zodpovedali každú otázku a aj ukázali všetko čo sme sa pytali. Vrele odporucam.
Ale berte navedomie fyzicky a psychicky sa pripravte lebo vazne dostanete za co si zaplatite. Vdaka pani!

Ján P.

Ján P.

Získanie nových a praktické vyskúšanie starších znalostí o ktorých som v minulosti len počul.

Erik K.

Erik K.

Vyborny pristup instruktorov, vrelo odporucam. Kurzy su dobre vymyslene, postupe sa nabaluju vedomosti do vacsieho celku-

Filip V.

Filip V.

Kurz hodnotim velmi pozitivne 😀 instruktor strelby Peter ma, okrem praktickych streleckych schopnosti, aj dobry “vyucovaci skill” a vie predniest problematiku jasne, neboji sa otazok..akurat treba potom varovat ucasnikov, ze po strelbe z netradicnych pozicii bude svalovica a rukavice su fajn.

Tomáš B.

Tomáš B.

Zúčastnil som sa na základnom kurze civilnej obrannej streľby 1 a musím povedať, že to bol príjemný a strelecky nabitý deň s dobrými inštruktormi, ktorý ľudsky a do detailu popísali všetko potrebné na zlepšenie streľby, na zdokonalenie postupov a samozrejme na obranu. Odporúčam skúsiť, lebo bez osobnej skúsenosti neviete porovnať ani kvalitu ani prístup.

Patrik Ž.

Patrik Ž.