ZDRAVOTNÍCKE KURZY

taktická medicína, CLS, TCCC, FPOS, laická prvá pomoc

Dostal si sa už do situácie, že bolo potrebné podať prvú pomoc? Tvoim blízkym, rodine, priateľom alebo napríklad aj niekomu úplne cudziemu? Vedel si čo máš robiť? Chceš byť na takúto situáciu pripravený? Každý deň, ktorý ktorý to odkladáš môže byť dňom, kedy nedokážeš podať prvú pomoc.

Naše zdravotnícke kurzy máme rozdelené pre poskytnutie prvej pomoci v bežnom civilnom prostredí a kurzy pomoci v taktickom prostredí, v konfiktoch, nebezpečných zónach, pri katastrofách…

Naučíme Ťa ako poskytnúť prvú pomoc a zachrániť tak život alebo zdravie, či už si bežný civilista alebo Ťa zaujíma práca combat medikov, CLS (combat lifesaver) podľa Tactical Combat Casualty Care.

Kurzy taktickej medicíny, TCCC, CLS

Kurzy civilnej medicíny, FPOS, CFR

VIDEO Z KURZU

ODPORÚČANIA ÚČASTNÍKOV KURZU

Získanie nových a praktické vyskúšanie starších znalostí o ktorých som v minulosti len počul.

Erik K.

Erik K.

Bol som na kurze TCCC a ako laik (cháp nie medicínsky študovaný človek). Všetko sa pekne preberalo od A po Z. Ako najväčšie pozitívum beriem to, že kurz je prioritne zameraní na praktickú časť. Ak bude treba niekde niekoho ošetriť, hlavne je vedieť ako sa to robí, a nie ako sa to píše v latinčine.
Plus veľká poklona chalanom, že vedia veľmi realisticky navodiť atmosféru, kde vo Vás vyvolajú únavu, stres či iné pocity, s ktorými sa v reálnom svete pri zachraňovaní určite stretnete. Odporúčam ho každému, kto chce byť pripravený. Aby vedel čo robiť, a ako čo najlepšie v prípade potreby pomôcť.
Šimon Š.

Šimon Š.

Vedomosti a praktické skúsenosti nadobudnuté počas kurzu môžem kedykoľvek využiť v prípade akýchkoľvek problémov na cvičeniach alebo rôznych operáciách

Janko L.

Janko L.

Doporučujem každemu kto má aj nemá zbran, profesionalita v každom smere.

Peter Č.

Peter Č.

Špičkoví profesionáli nás celý deň sprevádzali a učili ako manipulovať so zbraňou, ako strieľať v rôznych situáciách. Ako sa zbaviť strachu z výstrelu ako riešiť krízové situácie. Zbúrali všetky moje ženské nezmyselné mýty a príjemnou, priateľskou, individuálnou formou mi (a myslím si ze aj ostatným účastníkom) pomohli naučiť sa základné veci v tejto oblasti. Istotne odporúčam, no najmä všetkým ženám, ktoré majú podobné predsudky (ako som mala ja) a nulovú znalosť v tejto oblasti

Vlaďka H.

Vlaďka H.

Veľmi sa mi páčil prístup všetkých na kurze. Super pristup inštruktorov, ochota vysvetliť viac krat po sebe ak som dačo robil nesprávne.

Erik Š.

Erik Š.