ZDRAVOTNÍCKE KURZY

taktická medicína, CLS, TCCC, FPOS, laická prvá pomoc

Dostal si sa už do situácie, že bolo potrebné podať prvú pomoc? Tvoim blízkym, rodine, priateľom alebo napríklad aj niekomu úplne cudziemu? Vedel si čo máš robiť? Chceš byť na takúto situáciu pripravený? Každý deň, ktorý ktorý to odkladáš môže byť dňom, kedy nedokážeš podať prvú pomoc.

Naše zdravotnícke kurzy máme rozdelené pre poskytnutie prvej pomoci v bežnom civilnom prostredí a kurzy pomoci v taktickom prostredí, v konfiktoch, nebezpečných zónach, pri katastrofách…

Naučíme Ťa ako poskytnúť prvú pomoc a zachrániť tak život alebo zdravie, či už si bežný civilista alebo Ťa zaujíma práca combat medikov, CLS (combat lifesaver) podľa Tactical Combat Casualty Care.

Kurzy TCCC, CLS, FPOS, civilné kurzy

ODPORÚČANIA ÚČASTNÍKOV KURZU

Vedomosti a praktické skúsenosti nadobudnuté počas kurzu môžem kedykoľvek využiť v prípade akýchkoľvek problémov na cvičeniach alebo rôznych operáciách

Janko L.

Janko L.

Perfektne, velmi uzitocne informacie a skusenosti ziskate. Kurz TCCC bol velmi intenzivny a super pripraveny. Instruktori boli super a zodpovedali každú otázku a aj ukázali všetko čo sme sa pytali. Vrele odporucam.
Ale berte navedomie fyzicky a psychicky sa pripravte lebo vazne dostanete za co si zaplatite. Vdaka pani!

Ján P.

Ján P.

Získanie nových a praktické vyskúšanie starších znalostí o ktorých som v minulosti len počul.

Erik K.

Erik K.

Kurz civilnej obrannej strelby 1 – výborna príprava aj pre držitelov ZP. Osvojíte si princípy správneho a efektívneho používania zbrane, skvelá príprava na samostatný tréning, profesionálny ale zároveň priatelský prístup inštruktorov. Ešte raz, ďakujem! Teším sa na 2-ku!

Peter K.

Peter K.

Vyborny pristup instruktorov, vrelo odporucam. Kurzy su dobre vymyslene, postupe sa nabaluju vedomosti do vacsieho celku-

Filip V.

Filip V.

Zúčastnil som sa na základnom kurze civilnej obrannej streľby 1 a musím povedať, že to bol príjemný a strelecky nabitý deň s dobrými inštruktormi, ktorý ľudsky a do detailu popísali všetko potrebné na zlepšenie streľby, na zdokonalenie postupov a samozrejme na obranu. Odporúčam skúsiť, lebo bez osobnej skúsenosti neviete porovnať ani kvalitu ani prístup.

Patrik Ž.

Patrik Ž.