Video z kurzu Civilnej obrannej streľby 082020

Zostrihal som video z jedného z našich pištoľových kurzov – Civilná obranná streľba 1. Pod vedením skúsených inštruktorov z Galea tactical sa všetci účastníci počas 7 hodinového kurzu naučili potrebné základy pre bezpečnú manipuláciu, ktorá im otvorila cestu k ďalším pokročilejším kurzom.

Kurz civilnej obrannej streľby

7 hodinový intenzívny kurz je určený pre záujemcov o streľbu z krátkej guľovej zbrane (samonabíjacia pištoľ), jej bezpečné a efektívne využitie. Na vstupnom kurze obrannej streľby si prejdete detaily k funkcii samonabíjacej pištole a bezpečnostných zásadách nevyhnutných pri manipulacii so strelnými zbraňami. Oboznámite sa s výstrojom a vybavením potrebným pri nosení zbrane alebo pri tréningu.

Kurz je zameraný na získanie základných zručností nutných pri použití zbrane s dôrazom na jednoduchosť a efektivitu prevedenia, ktorá skracuje rozhodovací proces pri jednotlivých úkonoch. Rôzne typy zbraní a individuálne danosti jednotlivcov sa môžu líšiť, avšak princípy efektívneho použitia zbrane ostávajú rovnaké.

Súčasťou kurzu je strelecká optimalizácia pomeru medzi rýchlosťou a presnosťou. V prípade závady na strelnej zbrani si nacvičíte postupy k jej rýchlemu odstráneniu.
Kurz nie je fyzicky náročný, avšak bude vyžadovať vaše plné sústredenie.

Chceš sa naučiť strieľať – bezpečne, efektívne a pod dohľadom skúsených inštruktorov?

Pre účasť na kurze NIE JE nutné vlastniť zbrojný preukaz!

Registrácia na kurz civilnej obrannej streľby:

respondacademy.sk/kurzy/kurz-civilnej-obrannej-strelby-1