STRELECKÉ KURZY

Ovládať strelnú zbraň v dnešnej bezpečnostnej situácii považujeme za jednu zo schopností, ktorá Ti môže v kritickej situácii zachrániť život.

Nezáleží, či si vlastníkom strelnej zbrane alebo nie. V čase, kedy bude zbraň k dispozícii a Ty budeš nútený sa brániť výrazne silnejšiemu protivníkovi už nebude čas rozmýšľať, ako sa používa. Budeš musieť okamžite reagovať! Preto je potrebné poznať jej ovládanie, spôsob použitia a využitie akýchkoľvek prostriedkov na mieste, ktoré Ti umožnia efektívnejšie reagovať a znížiť riziko vlastného ohrozenia.
Váhaš či sa zúčastníš tohto typu kurzu? Prečítaj si náš článok Prečo vedieť ovládať strelnú zbraň.

Pomôžeme Ti odbúrať strach zo streľby, naučíme vás bezpečne používať strelnú zbraň a brániť sa jej použitím aj proti výrazne silnejšiemu protivníkovi. Na strelecké kurzy nie je potrebné vlastniť zbrojný preukaz ani zbraň. Všetko potrebné Ti môžeme zapožičať.

Kurzy streľby z pištole

VIDEO Z KURZU

ODPORÚČANIA ÚČASTNÍKOV KURZU

Vrelo odporúčam všetkým začínajúcim aj pokročilým strelcom, výborná atmosféra počas celého kurzu , skvelí inštruktori dokazu veľmi logicky presne vysvetlit preberané cvičenia a nebránia sa diskusi čo je perfektne. Takze chlapi ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a teším sa na další kurz.

Ondrej V.

Zúčastnil som sa na základnom kurze civilnej obrannej streľby 1 a musím povedať, že to bol príjemný a strelecky nabitý deň s dobrými inštruktormi, ktorý ľudsky a do detailu popísali všetko potrebné na zlepšenie streľby, na zdokonalenie postupov a samozrejme na obranu. Odporúčam skúsiť, lebo bez osobnej skúsenosti neviete porovnať ani kvalitu ani prístup.

Patrik Ž.

Vynikajúce tréningy s pomerne širokým záberom. Školitelia sú odborníci vo svojej oblasti.

Daniel K.