STRELECKÉ KURZY

TAKTICKÉ KURZY

ODPORÚČANIA ÚČASTNÍKOV KURZOV

Perfektny kurz, odporucam kazdemu, kto sa chce naucit zakladom strelby a manipulacie so zbranou. Velmi profesionalne vedena instruktaz s dorazom na bezpecnost.

Velmi dosledne instrukcie, trpezlivost, moznost sa pytat, drillovat praktiky, kopec zaujimavych situacii a nunasov aj praktickych prikladov. Ochota poradit ako spravne ziskat zbrojny pas.

Urcite si pridem zopakovat a skusit aj pokrocilejsie lekcie. Asi jeden z najlepsich kurzov ake som mal moznost na Slovensku absolvovat. Chlapi z Respond Academy robia skvelu a poctivu robotu na vysoko profesionalnej urovni.

Juraj S.

Juraj S.

Absolvoval som prvú lekciu a vyjadrujem veľkú spokojnosť. Primeraný pomer inštruktorov/žiakov, dobre využitý čas, dôkladný a premyslený výukový proces. S potešením odporúčam.

Jozef A.

Jozef A.

Doporučujem každemu kto má aj nemá zbran, profesionalita v každom smere.

Peter Č.

Peter Č.

Ovládať strelnú zbraň v dnešnej bezpečnostnej situácii považujeme za jednu zo schopností, ktorá Ti môže v kritickej situácii zachrániť život.

Nezáleží, či si vlastníkom strelnej zbrane alebo nie. V čase, kedy bude zbraň k dispozícii a Ty budeš nútený sa brániť výrazne silnejšiemu protivníkovi už nebude čas rozmýšľať, ako sa používa. Budeš musieť okamžite reagovať! Preto je potrebné poznať jej ovládanie, spôsob použitia a využitie akýchkoľvek prostriedkov na mieste, ktoré Ti umožnia efektívnejšie reagovať a znížiť riziko vlastného ohrozenia.
Váhaš či sa zúčastníš tohto typu kurzu? Prečítaj si náš článok Prečo vedieť ovládať strelnú zbraň.

Pomôžeme Ti odbúrať strach zo streľby, naučíme vás bezpečne používať strelnú zbraň a brániť sa jej použitím aj proti výrazne silnejšiemu protivníkovi.

Na strelecké kurzy nie je potrebné vlastniť zbrojný preukaz ani zbraň. Všetko potrebné Ti môžeme zapožičať.

Kurzy streľby z pištole

Kurzy streľby z pušky

Kurzy taktiky v zastavaných oblastiach (CQB)

VIDEO Z KURZU