STRELECKÉ KURZY

TAKTICKÉ KURZY

Ovládať strelnú zbraň v dnešnej bezpečnostnej situácii považujeme za jednu zo schopností, ktorá Ti môže v kritickej situácii zachrániť život.

Nezáleží, či si vlastníkom strelnej zbrane alebo nie. V čase, kedy bude zbraň k dispozícii a Ty budeš nútený sa brániť výrazne silnejšiemu protivníkovi už nebude čas rozmýšľať, ako sa používa. Budeš musieť okamžite reagovať! Preto je potrebné poznať jej ovládanie, spôsob použitia a využitie akýchkoľvek prostriedkov na mieste, ktoré Ti umožnia efektívnejšie reagovať a znížiť riziko vlastného ohrozenia.
Váhaš či sa zúčastníš tohto typu kurzu? Prečítaj si náš článok Prečo vedieť ovládať strelnú zbraň.

Pomôžeme Ti odbúrať strach zo streľby, naučíme vás bezpečne používať strelnú zbraň a brániť sa jej použitím aj proti výrazne silnejšiemu protivníkovi. Na strelecké kurzy nie je potrebné vlastniť zbrojný preukaz ani zbraň. Všetko potrebné Ti môžeme zapožičať.

Kurzy streľby z pištole

Kurzy taktiky v zastavaných oblastiach (CQB)

VIDEO Z KURZU

ODPORÚČANIA ÚČASTNÍKOV KURZU

Veľmi sa mi páčil prístup všetkých na kurze. Super pristup inštruktorov, ochota vysvetliť viac krat po sebe ak som dačo robil nesprávne.

Erik Š.

Erik Š.

Vyborný intenzívny kurz, ktorý ma posunul o hodne ďalej, spresnil a zrýchlil som si streľbu, plus riešenie závad a prebijanie. Mám nove drills na daľšie zlepšovanie sa. Môžem len odporučiť začínajúcim strelcom.

Michal H.

Michal H.

Vynikajúce tréningy s pomerne širokým záberom. Školitelia sú odborníci vo svojej oblasti.

Daniel K.

Daniel K.