MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

My v Respond Academy sme otvorení spolupráci v rôznych oblastiach. Máme stabilný tím inštruktorov, vytvorený koncept kurzov a lokality na ich realizáciu.

Neustále sa snažíme rozvíjať svoje aktivity a hľadať nové príležitosti. Preto ponúkame viacero možností spolupráce.

Máme otvorené pozície pre nových inštruktorov kurzov, hľadáme priestory pre konanie kurzov či prednášok a ponúkame vytvorenie kurzov alebo workshopov na kľúč pre firmy.

Spolupráca s Respond Academy

PONÚKAME SPOLUPRÁCU

INŠTRUKTORI

Máš znalosti v oblasti poskytovania prvej pomoci, prežitia v prírode, sebaobrany, taktiky či iných postupov, ktoré dokážu pomôcť v kritických situáciách? Ponúkame tI spoluprácu na pozícii inštruktora existujúcich alebo nových kurzov.

PRIESTORY

Vlastníš alebo prevádzkuješ zaujímavé priestory, v ktorých by sme vedeli organizovať naše kurzy? Stále hľadáme kapacity v rámci Slovenska, kde môžeme realizovať naše kurzy (interiér aj exteriér). Ponúkni nám Tvoje priestory k spolupráci!

OUTSOURCING

Potrebuješ kvalifikovaných inštruktorov pre Tvoje vlastné kurzy? Potrebuješ pripraviť kurz alebo workshop, ktorý budeš ponúkať v rámci Tvojich aktivít? Zabezpečíme kompletný outsourcing od vypracovania návrhu až po jeho realizáciu.

MÁŠ ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

NAPÍŠ NÁM!