MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

My v Respond Academy sme otvorení spolupráci v rôznych oblastiach. Máme stabilný tím inštruktorov, vytvorený koncept kurzov a lokality na ich realizáciu.

Neustále sa snažíme rozvíjať svoje aktivity a hľadať nové príležitosti. Preto ponúkame viacero možností spolupráce.

Máme otvorené pozície pre nových inštruktorov kurzov, hľadáme priestory pre konanie kurzov či prednášok a ponúkame vytvorenie kurzov alebo workshopov na kľúč pre firmy.

Spolupráca s Respond Academy

PONÚKAME SPOLUPRÁCU

INŠTRUKTORI

Máte znalosti v oblasti poskytovania prvej pomoci, prežitia v prírode, sebaobrany, taktiky či iných postupov, ktoré dokážu pomôcť v kritických situáciách? Ponúkame vám spoluprácu na pozícii inštruktora existujúcich alebo nových kurzov.

PRIESTORY

Vlastníte alebo prevádzkujete zaujímavé priestory, v ktorých by sme vedeli organizovať naše kurzy? Stále hľadáme kapacity v rámci Slovenska, kde môžeme realizovať naše kurzy (interiér aj exteriér). Ponúknite nám vaše priestory k spolupráci!

OUTSOURCING

Potrebujete kvalifikovaných inštruktorov pre vaše vlastné kurzy? Potrebujete pripraviť kurz alebo workshop, ktorý budete ponúkať v rámci vašich aktivít? Zabezpečíme kompletný outsourcing od vypracovania návrhu až po jeho realizáciu.

MÁTE ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

NAPÍŠTE NÁM!