OTVORENÉ KURZY

V spolupráci s našimi inštruktormi a partnermi vám prinášame kurzy, ktoré primárne delíme podľa hlavného zamerania na civilné, taktické a špeciálne. Počiatočná úroveň kurzov je nastavená tak, aby ste získali potrebnú orientáciu v problematike a naučili sa jednoduchšie avšak plne funkčné postupy.

Dostupnosť niektorých pokročilých kurzov je obmedzená potrebou účasti na kurzoch nižšej úrovne, prípadne na iných kurzoch. Náväznosť kurzov je dôležitá hlavne z dôvodu pochopenia inštruktáže. Pri pokročilých a operatívnych úrovniach kurzov sú predpokladané znalosti problematiky. Špeciálne a vybrané kurzy sú z dôvodu náročnosti organizované iba vo niekoľkokrát ročne.

Netrúfate si zatiaľ zúčastniť sa kurzu? Navštívte naše prednáškové semináre alebo vyskúšajte bezplatné online kurzy! Urobíte tak prvý krok na vašej ceste k získaniu vedomostí a skúseností. Okrem otvorených kurzov a prednášok pre verejnosť realizujeme kurzy, školenia a workshopy pre uzavreté skupiny a firmy. V prípade potreby dokážeme pripraviť kurzy presne na mieru.

KURZY RESPOND ACADEMY

ONLINE KURZY

CIVILNÉ KURZY

TAKTICKÉ KURZY

ŠPECIÁLNE KURZY

PREDNÁŠKY

FIREMNÉ AKCIE

ÚROVNE KURZOV

Rozumieme tomu, čo na našich kurzoch učíme. Naši inštruktori na kurzoch venujú pozornosť kvalite informácií a dôležitosti pochopenia súvislostí. Ich memorovanie spájame so zážitkovou formou výuky v rámci simulácií.

Kurzy sme rozdelili do jednotlivých úrovní tak, aby bol vždy dostatok času a priestoru venovať sa tomu najpodstatnejšiemu – pridanej hodnote kurzu a zážitku z neho.

Teoretická

Získate náhľad do zaujímavých a aktuálnych tém, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v problematike a pochopiť reálne súvislosti.

Základná

Na kurze sa naučíte teóriu a zásady, ktoré spojíte so základnými praktickými postupmi. Budete vedieť adekvátne reagovať aj v napätej situácii.

Pokročilá

Budete schopní využívať špeciálne postupy, ktoré vyžadujú väčšie množstvo znalostí. Inštruktori vás na kurze naučia správne reagovať v zložitej situácii.

Operatívna

Zdokonalíte svoje vedomosti a schopnosti. Naučíte sa nielen správne reagovať a konať samostatne ale na kurze budete zároveň plniť úlohy tímlídra.

Certifikáty a nášivky

Ak zvládnete prejsť našimi kurzami, inštruktori vás ocenia certifikátom Respond Academy. Každá úroveň kurzu má vlastný certifikát.

Chcete aby ostatní videli váš úspech? Vystavte si získané certifikáty vo svojej pracovni, klubovni alebo v kancelárii.

Ak budete chcieť, môžete si na svoju výstroj pripevniť špeciálne nášivky. Váš progres tak uvidia vaši priatelia kdekoľvek ju použijete alebo sa v nej objavíte.

K dispozícii máme aj kompletný set nášiviek – dosiahnutá úroveň kurzu, označenia krvnej skupiny, NKD, NKDA…

Certifikat Respond Academy

Darujte kurz

Máte vo svojej rodine, medzi priateľmi alebo kolegami v práci niekoho, koho by potešila účasť na akomkoľvek z kurzov Respond Academy?

Potešte ho darčekovou poukážkou! Vy zakúpite darčekovú poukážku Respond Academy a obdarovaný si sám vyberie na aký kurz u nás absolvuje. Darčeková poukážka sa dá uplatniť na všetky kurzy Respond Academy – na kurzy prežitia, kurzy sebaobrany, zdravotnícke kurzy aj špeciálne kurzy.

* Podmienkou účasti na kurze je splnenie predpokladov uvedených v popise konkrétneho kurzu.

Darčeková poukážka na kurz Respond Academy

MÁTE OTÁZKY KU KURZOM?

Využite kontaktný formulár nižšie alebo nás kontaktujte telefonicky prípadne emailom.