KURZY RESPOND ACADEMY

Zdravotnícke kurzy prvej pomoci - taktická medicína, prvá pomoc v kritických situáciách, prvá pomoc deťom

Strelecké kurzy - obranná streľba - pištoľ - Bratislava, Zohor

Strelecké kurzy - obranná streľba - puška - Bratislava, Zohor

Kurzy sebaobrany - pravidelné tréniny a špeciálne kurzy sebaobrany Krav Maga

Kurzy prežitia a bushcraftu

Chceš darovať kurz?

Máš vo svojej rodine, medzi priateľmi alebo kolegami v práci niekoho, koho by potešila účasť na akomkoľvek z kurzov Respond Academy?

Poteš ho darčekovou poukážkou! Ty zakúpiš darčekovú poukážku Respond Academy a obdarovaný si sám vyberie na aký kurz k nám pôjde. Darčeková poukážka sa dá uplatniť na všetky kurzy Respond Academy – na kurzy prežitia, kurzy sebaobrany, zdravotnícke kurzy aj špeciálne kurzy.

* Podmienkou účasti na kurze je splnenie predpokladov uvedených v popise konkrétneho kurzu.

Darčeková poukážka na kurz Respond Academy

ÚROVNE KURZOV

Rozumieme tomu, čo na našich kurzoch učíme. Naši inštruktori na kurzoch venujú pozornosť kvalite informácií a dôležitosti pochopenia súvislostí. Ich memorovanie spájame so zážitkovou formou výuky v rámci simulácií.

Kurzy sme rozdelili do jednotlivých úrovní tak, aby bol vždy dostatok času a priestoru venovať sa tomu najpodstatnejšiemu – pridanej hodnote kurzu a zážitku z neho.

Teoretická

Získaš náhľad do zaujímavých a aktuálnych tém, ktoré Ti pomôžu zorientovať sa v problematike a pochopiť reálne súvislosti.

Základná

Na kurze sa naučíš teóriu a zásady, ktoré spojíš so základnými praktickými postupmi. Budeš vedieť adekvátne reagovať aj v napätej situácii.

Pokročilá

Budeš schopný využívať špeciálne postupy, ktoré vyžadujú väčšie množstvo znalostí. Inštruktori Ťa na kurze naučia správne reagovať v zložitej situácii.

Operatívna

Zdokonalíš svoje vedomosti a schopnosti. Naučíš sa nielen správne reagovať a konať samostatne ale na kurze budeš zároveň plniť úlohy tímlídra.

Certifikáty a nášivky

Ak zvládneš prejsť našimi kurzami, inštruktori Ťa ocenia certifikátom Respond Academy. Každá úroveň kurzu má vlastný certifikát.

Chceš aby ostatní videli Tvoj úspech? Vystav si získané certifikáty vo svojej pracovni, klubovni alebo v kancelárii.

Ak budeš chcieť, môžeš si na svoju výstroj pripevniť špeciálne nášivky. Tvoj progres tak uvidia Tvoji priatelia kdekoľvek ju použiješ alebo sa v nej objavíš.

K dispozícii máme aj kompletný set nášiviek – dosiahnutá úroveň kurzu, označenia krvnej skupiny, NKD, NKDA…

Certifikat Respond Academy

MÁŠ OTÁZKY KU KURZOM?

Využi kontaktný formulár nižšie alebo nás kontaktuj telefonicky prípadne emailom.