Zážitková streľba 2 – Commandos
od 175€

20/12/2030
od 175€

ZÁŽITKOVÁ STREĽBA ZO STRELNÝCH ZBRANÍ

175€ - 1 osoba / 290€ - 2 osoby

Väčší počet osôb podľa dohody.

Možnosť realizácie v rámci firemného teambuildingu.

Rád by si zažil pocit zo streľby z krátkej (pištoľ) alebo dlhej strelnej zbrane (puška)? Ak Ti nevyhovuje možnosť ísť na strelecký kurz alebo chceš streľbu iba vyskúšať, máme pre Teba alternatívu ako na to. Zážitková streľba je vedená pod dohľadom inštruktora, takže sa nebudeš musieť báť, že by si to nezvládol.

Na zážitkovú streľbu nepotrebuješ vlastniť zbrojný preukaz! S Respond Academy zažiješ naozajstnú streľbu. Žiadne 1-2 výstrely zo zbraní z najmenšieho kalibru, ktoré ani poriadne neucítiš a máš pocit, že strieľaš zo vzduchovky!

Obsah balíčka ZÁŽITKOVÁ STREĽBA 2 – Commandos:

 • prenájom strelnice – lokalita Strelnica EMEL Blatné (8km od Senca) – mapa TU
 • zapožičanie strelných zbraní Izmash Saiga AK74, S.D.M. AK-47 Classic, Daniel Defense DDM4V5s, Bravo Company BCM
 • strelivo v množstve:
  • Kalašnikov Izmash Saiga AK74 s kolimátorom Vector Scrapper 1×25: 20 nábojov kalibru 5.45x39mm
  • Kalašnikov S.D.M. AK-47 Classic: 20 nábojov kalibru 7.62x39mm
  • AR15 Daniel Defense DDM4V5s s kolimátorom Holosun HS515C: 20 nábojov kalibru 5.56mm
  • AR15 Bravo Company BCM4 CQB s kolimátorom EOTech EXPS2-0: 20 nábojov kalibru 5.56mm
  • možnosť dokúpenia ďalšieho streliva: 0.80€/ks
 • ochrana zraku a sluchu
 • inštruktáž a zaškolenie
 • terče
 • pamätné fotky
 • …a samozrejme dobrá nálada

UPOZORNENIE: Zážitková streľba nenahrádza plnohodnotné kurzy streľby. Z tohto dôvodu sa počas inštruktáže okrem bezpečnostných poučení sústreďujeme predovšetkým na základné informácie o funkcii daných zbraní a bezpečnú manipuláciu pri nabíjaní, vybíjaní a streľbe na cieľ.

ZÁŽITKOVÁ STREĽBA 2 - Commandos - Z ČOHO SI ZASTRIEĽAŠ?

Ruská škola Michaila Kalašnikova

Kalašnikov Izmash Saiga AK74 s kolimátorom Vector Scrapper 1x25

Zážitková streľba zo strelných zbraní Kalasnikov

Modernizovaná verzia “Kalašnikova” priamo od ruského koncernu Kalashnikov. Oproti pôvodnej verzii AK47 prináša viacero zmien, ovládanie a koncept však zostali postavené na rovnakom základe. Kalashnikov Saiga MK105 má sklopnú pažbu, ktorá uľahčuje manipuláciu pri presunoch, rovnako je možné na predpažbie priamo namontovať taktické doplnky. Náš model používa modernejšie strelivo v kalibri 5.45x39mm.

Našu Saiga MK105 sme vylepšili výmenou krytu záveru s RIS lištou od výrobcu FAB Defense, ktorá nám umožnila použiť na zjednodušenie a zrýchlenie zamierenia na cieľ kolimátor Vector Scrapper 1X25.

Kalašnikov S.D.M. AK-47 Classic

Zážitková streľba zo strelných zbraní Kalasnikov

AK-47 (Avtomat Kalašnikova vzor 1947) – legenda všetkých legiend v klasickom prevedení s pevnou drevennou pažbou od čínskeho výrobcu S.D.M (Norinco). Kalašnikov je jedna z najpoužívanejších zbraní vo svete. Od roku 1949 dodnes sa vyrobilo viac ako 80 miliónov kusov AK-47 a jeho variácií. Používajú ju armády v 50 krajinách ale vidieť ju môžete na neprebernom množstve fotiek, či už v rukách pastierov kôz na strednom východe, kmeňových bojovníkov v Afrike, gangstrov v Ázii či Amerike. Okrem Ruska sa vyrába približne v 20 krajinách a všade je obľúbená pre jej konštrukčnú jednoduchosť, nízku potrebu údržby a spoľahlivosť v každom počasí.

Tento Kalašnikov sme ponechali v originálnej fabrickej konfigurácii, takže na ňom nenájdete žiadne vylepšenia alebo taktické doplnky. Proste… klasika, ktorá sa nám páči presne taká aká je!

Americká platforma ARmalite

Pušky typu AR (skratka pochádza od názvu “Armalite” a nejedná sa teda o skrátený názov Assault Rifle) sú synonymom amerického prístupu k vývoju. Zbrane z tejto “západnej” konštruktérskej platformy sú mimoriadne obľúbené vo všetkých oblastiach, kde sa strelné zbrane používajú. Ich výhodou je nielen vysoká presnosť ale hlavne široké možnosti pre úpravu, ladenie a upevnenie taktických doplnkov. Nájdete ich v rukách členov špeciálnych vojenských a policajných jednotiek, patria k štandardnej výbave jednotiek armád NATO. Svoje miesto našli aj u športových strelcov, kde je pri dynamickej streľbe potrebné spojiť rýchlosť, obratnosť a presnosť. Každý používateľ si ich dokáže namodifikovať presne podľa svojich potrieb.

Daniel Defense a Bravo Company USA patria medzi popredných výrobcov pušiek na platforme AR15. Na zážitkovej streľbe v Respond Academy si vyskúšaš streľbu z dvoch modelov:

AR15 Daniel Defense DDM4V5s s kolimátorom Holosun HS515C

Zážitková streľba zo strelných zbraní Daniel Defence AR15

Daniel Defense DDM4V5S s dĺžkou hlavne 14,5″ sme namodifikovali novou spúšťou s ľahším odporom a doplnkami americkej značky Magpul (pažba, pažbička, frontgrip) pre ešte lepší pocit zo streľby. Pre rýchle zamierenie sme siahli po kolimátore Holosun HS515C. Silu spätného nárazu pri výstrele znižuje kompenzátor od BCM. pre prípad streľby v znížených svetelných podmienkach je na predpažbí namontované svetlo Streamlight ProTac RM2 s diaľkovým ovládaním.

AR15 Bravo Company BCM4 CQB s kolimátorom EOTech EXPS2-0

Zážitková streľba zo strelných zbraní BCM AR15

Bravo Company USA BCM CQB 11 MCMR je kratší model s hlavňou dlhou 11″, ktorého názov napovedá, že sa jedná o pušku pre boj na kratšie vzdialenosti a v stiesnenejších priestoroch. Obratnosť, manipulácia, nízka hmotnosť a výborná presnosť z krátkych modelov robia voľbu č.1 pre členov špeciálnych a protiteroristických skupín.

Naše BéCéeMko sme doplnili o špičkový holografický kolimátor EOTech EXPS2-0 a v spojení s predným gripom budú Tvoje nahodenia na cieľ rýchle, presné a sebaisté.

OBJEDNAŤ SA NA ZÁŽITKOVÚ STREĽBU

  Zážitková streľba 2 - Commandos (AK-47, AK74, AR15)


  *Ak chceš zážitok darovať inej osobe, objednaj darčekovú poukážku.