Zážitková streľba 1 – Sicarios
od 95€

20/12/2030
od 95€

ZÁŽITKOVÁ STREĽBA ZO STRELNÝCH ZBRANÍ

95€ - 1 osoba / 160€ - 2 osoby

Väčší počet osôb podľa dohody.

Možnosť realizácie v rámci firemného teambuildingu.

Rád by si zažil pocit zo streľby z krátkej (pištoľ) alebo dlhej strelnej zbrane (puška)? Ak Ti nevyhovuje možnosť ísť na strelecký kurz alebo chceš streľbu iba vyskúšať, máme pre Teba alternatívu ako na to. Zážitková streľba je vedená pod dohľadom inštruktora, takže sa nebudeš musieť báť, že by si to nezvládol.

Na zážitkovú streľbu nepotrebuješ vlastniť zbrojný preukaz! S Respond Academy zažiješ naozajstnú streľbu. Žiadne 1-2 výstrely zo zbraní z najmenšieho kalibru, ktoré ani poriadne neucítiš a máš pocit, že strieľaš zo vzduchovky!

Obsah balíčka ZÁŽITKOVÁ STREĽBA 1 – Sicarios:

 • prenájom strelnice – lokalita Strelnica EMEL Blatné (8km od Senca) – mapa TU
 • zapožičanie strelných zbraní Glock 45/45 MOS, GP Stribog SR9 A3 Gen2
 • strelivo v množstve:
  • Glock 45/45 MOS: 20 nábojov kalibru 9mm Luger
  • GP Stribog SR9 A3 GEN2: 20 nábojov kalibru 9mm Luger
  • možnosť dokúpenia ďalšieho streliva: 0.40€/ks
 • ochrana zraku a sluchu
 • inštruktáž a zaškolenie
 • terče
 • pamätné fotky
 • …a samozrejme dobrá nálada

UPOZORNENIE: Zážitková streľba nenahrádza plnohodnotné kurzy streľby. Z tohto dôvodu sa počas inštruktáže okrem bezpečnostných poučení sústreďujeme predovšetkým na základné informácie o funkcii daných zbraní a bezpečnú manipuláciu pri nabíjaní, vybíjaní a streľbe na cieľ.

Zážitková streľba 1 Sicarios - z čoho si zastrieľaš?

Rakúska spoľahlivosť značky GLOCK

Rakúsky výrobca zbraní GLOCK patrí k jedným z najlepších výrobcov krátkych strelných zbraní vo svete. Pištole GLOCK sa dnes nachádzajú vo výzbroji silových zložiek veľkého množstva štátov (polícia, armáda), rovnako sú pre svoju spoľahlivosť, jednoduchosť a presnosť obľúbenými zbraňami súkromných bezpečnostných organizácií. Vďaka širokej ponuke modelov v rôznych prevedeniach a kalibroch sú mimoriadne rozšírené aj v civilnom sektore, kde sú využívané na osobnú ochranu aj športovú streľbu.

GLOCK 45 / GLOCK 45 s kolimátorom Holosun SCS-MOS GR

Zážitková streľba zo strelných zbraní Glock

Model Glock 45 je takzvaným “crossoverom”. Pri jeho konštrukcii si vývojári zobrali kratší rozmer záveru z modelu 19 a plnohodnotnú pažbičku z Glocku 17. Vznikla tak vynikajúca pištoľ so všetkými prednosťami najnovšej piatej generácie výrobcu. Glock 45 máme v štandardnom prevedení s klasickými otvorenými mieridlami (upravený aj pre menšie ženské ruky) aj v modeli s kolimátorom Holosun SCS-MOS GR, ktorý zjednodušuje a urýchľuje zamierenie na konkrétny cieľ.

Karabína Stribog Made In Slovakia

Aj na Slovensku sa vyrábajú vynikajúce zbrane a modelová rada STRIBOG od producenta GRAND POWER zo Slovenskej Ľupče je toho ďalším dôkazom. STRIBOG využíva na streľbu rovnakú pištoľovú muníciu typu Luger 9mm ako veľké množstvo bežných samonabíjacích pištolí. Ich konštrukcia umožňuje jednoduché, stabilné a presné strieľanie na kratšie vzdialenosti. Streľba zo STRIBOGa je príjemná, bez silného spätného nárazu zbrane po vystrelení náboja a aj preto je veľmi zábavná.

STRIBOG SR9 A3 Gen2 s kolimátorom Vector Sparc AR

Zážitková streľba zo strelných zbraní GP Stribog

So Stribogom sa veľmi dobre strieľa aj v jeho základnom fabrickom vyhotovení s otvorenými a sklápateľnými mieridlami. Náš Stribog sme vylepšili iba pridaním optického zameriavača a predného gripu. V spojení s kolimátorom Vortex Sparc AR, veľmi rýchlo a intuitívne zamierite na cieľ.

Komfort streľby z nášho Striboga SR9 A3 druhej generácie ešte viac zlepší doplnená predná rukovať, ktorá úchop ešte viac spevní a pridá istotu aj strelcom so slabšími rukami.

OBJEDNAŤ SA NA ZÁŽITKOVÚ STREĽBU

  Zážitková streľba 1 - Sicarios (Glock, Stribog)


  *Ak chceš zážitok darovať inej osobe, objednaj darčekovú poukážku.