2 mesačný kurz sebaobrany pre ženy
139€ osoba

20/12/2030
139€ osoba

Bola to skvelá skúsenosť a aj na záver sme si užili kopu zábavy. Určite odporúčam všetkým ženám a dievčatám. Získate cenné zručnosti, väčšiu sebadôveru a v konečnom dôsledku zistíte, že dokážete viac, než ste si o sebe mysleli 🙂 V kurze chcem určite pokračovať.

Monika P.

Monika P.

Dvojmesacny kurz sebaobrany pre zeny bolo to najlepsie, co som mohla pre seba urobit a maximalne ho odporucam kazdej zene, slecne, teenegerke.

Velke podakovanie patri Marekovi a Dominike, ktori nas perfektne, trpezlivo a ochotne ucili krok po kroku kazdu techniku a dovolim si povedat, ze aj nieco navyse. Kurz bol iba zaciatok, pokracujem dalej na pravidelnych treningoch krav magy.

Este raz velka vdaka za tento kurz, zasluzi si ho absolvovat kazda zena

Katarína B.

Katarína B.

Absolvovala som kurz sebaobrany pre ženy a kurz Zachráň ma, mami – prvá pomoc deťom. Určite odporúčam obidve. Kurz sebaobrany bola moja osobná výzva a bola som voči tomu dosť skepická, ale naozaj som sa naučila, čo mám robiť, keby ma niekto napadol. Výborní inštruktori, trpezlivý prístup vo vysvetľovaní aj trénovaní.

Dária F.

Dária F.

POPIS KURZU

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, čo robiť, ak sa pre vás na bezpečnom mieste, zrazu ocitne nebezpečný človek a začne ohrozovať vás alebo okolie? Viete čo by ste mali robiť, ak by sa vám niekto začal vyhrážať nožom? Už vám ukradli kabelku, či ste zažili nejakú situáciu, pri ktorej vám hrozilo nebezpečenstvo ublíženia na zdraví?

V našej telocvični Respond Academy v Bernolákove sme  pripravili pre ženy a dievčatá intenzívny dvojmesačný kurz sebaobrany. V tomto kurze sa naučíte základné techniky sebaobrany pre ženy v systéme Krav Maga. V kurze sa zameriame aj na psychológiu vás a útočníka, taktiku v technikách, ako správne vyhodnocovať svoje okolie a samozrejme aj na kondíciu.

Tento kurz je vhodný pre všetky ženy a dievčatá od 14 rokov. Predošlé skúsenosti s bojovými umeniami alebo sebaobranou nie sú potrebné.

PARAMETRE KURZU:

 • Termíny konania: Apríl – Máj (utorok a štvrtok o 19:30) začíname 4.4.2023
 • Dĺžka trvania: 16 tréningových jednotiek (1 tréningová jednotka trvá 1,25 hodiny)
 • Miesto: Krav Maga Respond Academy Bernolákovo, Strojárenská 1, Bernolákovo, GPS: 48.20178, 17.28904
 • Úroveň kurzu: základná
 • Obmedzenie účasti: 14 rokov

OBSAHOVÁ ŠTRUKTÚRA KURZU:

 • Špecifická taktická a technická sebaobrana pre ženy
 • Blokovanie a bránenie sa proti úderom a chmatom
 • Bránenie sa škrteniu a zhodeniu na zem
 • Obrany v situácii ak ste už na zemi
 • Používanie bežných predmetov pre sebaobranu
 • Používanie obranných prostriedkov
 • Prevencia proti páchaniu agresie voči ženám
 • Základy prvej pomoci pri zranení
 • Práca na vytvorení dostatočnej kondícií
 • A mnoho ďalšieho…

ZÁZEMIE:

Vlastné parkovanie, šatne, sociálne zariadenia a pitný režim.

ČO SI PRINIESŤ:

Tréningové oblečenie do telocvične, mäkkú sálovú obuv alebo teplé ponožky.

DODATOČNÉ INFORMÁCIE:

Pre ďalšie informácie nás neváhaj kontaktovať.

Respond Academy si vyhradzuje právo odmietnuť účasť na kurze osobám pod vplyvom alkoholu alebo návykových látok a osobám, ktoré sú členmi alebo sympatizantami organizácií alebo hnutí podporujúcimi extrémizmus, terorizmus, rasovú alebo inú neznášanlivosť.

OBJEDNAŤ SA NA KURZ

  CD134 2 mesačný kurz sebaobrany pre ženy

  *Ak chceš kurz darovať inej osobe, objednaj darčekovú poukážku.  Inštruktori kurzu

  Marek Jača inštruktor kurzov sebaobrana Krav maga Respond Academy

  Marek je certifikovaný inštruktor svetovej federácie Krav Maga Global pre zásahové a bezpečnostné zložky (Law Enforcement Instructor) a hlavný inštruktor Asociácie Krav Maga Slovensko pre políciu a armádu. Taktiež je držiteľ Krav Maga Global licencie ako inštruktor Krav Maga pre civilnú sféru (Krav Maga Self Defense Instructor). Momentálne je držiteľom technického stupňa GRADUATE 4. Už vyše tri roky vedie vlastné tréningové centrum Krav Maga v Bernolákove.

  Fotky z kurzu