INŠTRUKTORI KURZOV RESPOND ACADEMY

Veríme, že ak má byť inštruktáž na kurze v čo najvyššej kvalite, vyžaduje si to odbornosť a skúsenosti. Každý z našich inštruktorov sa špecializuje na svoju oblasť. Jeho vedomosti a prax umožňujú čo najlepšie odovzdanie know how v danej problematike.

Chceme zachovať vysokú kvalitu v každom jednom kurze a práve preto nepatríme k agentúram, kde Ťa jeden inštruktor bude učiť kurzy zo všetkých oblastí. Veríme, že práve špecializácia inštruktorov umožňuje, aby si na vybratom kurze dostal tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Chcel by si s nami spolupracovať ako inštruktor kurzov? Pridaj sa k nám!

INŠTRUKTORI KURZOV RESPOND ACADEMY

Peter JAKUBÍK

Vyštudoval odbor Zdravotnícky záchranár. Vzdelávanie v oblasti taktickej medicíny absolvoval so špičkovými inštruktormi v prevažnej miere v zahraničí. V roku 2019 absolvoval intenzívny výcvik v rámci predĺženej starostlivosti o zranených v Iraku.

Ivan DIMOV

Svoju prax začal pred viac ako 8 rokmi zdravotníckym kurz Combat Lifesaver. Odvtedy absolvoval viacero doplňujúcich kurzov a stáží nielen v oblasti urgentnej a taktickej medicíny. Vzdelanie absolvoval na Vysokej škole Zdravotníckej v Prahe. Pracoval ako zdravotnícky záchranár, momentálne pôsobí v špecializovanom zdravotníckom centre v Prahe.

Marek JAČA

Certifikovaný inštruktor pre silové a poriadkové zložky (Law Enforcement), držiteľ certifikátu Krav Maga Global civil inštruktor, v súčasnosti na technickom stupni G5. Posledné roky vedie vlastné tréningové centrum Krav Maga v Bernolákove, kde sa venuje mládeži aj dospelým. Spolu s Dominikou vedie aj špeciálny kurz sebaobrany pre ženy.

CHCEŠ SA PRIDAŤ K NAŠIM INšTRUKTOROM?