INŠTRUKTORI KURZOV RESPOND ACADEMY

Veríme, že ak má byť inštruktáž na kurze v čo najvyššej kvalite, vyžaduje si to odbornosť a skúsenosti. Každý z našich inštruktorov sa špecializuje na svoju oblasť. Jeho vedomosti a prax umožňujú čo najlepšie odovzdanie know how v danej problematike. Chceme zachovať vysokú kvalitu v každom jednom kurze a práve preto nepatríme k agentúram, kde vás jeden inštruktor bude učiť kurzy z viacerých oblastí. Veríme, že práve špecializácia inštruktorov umožňuje, aby ste na vybratom kurze dostali tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Chceli by ste s nami spolupracovať ako inštruktor kurzov? Pridajte sa k nám!

NAŠI INŠTRUKTORI

Peter JAKUBÍK

O taktickú medicínu sa začal zaujímať pred 6 rokmi. Vzdelával sa so špičkovými inštruktormi na Slovensku aj v zahraničí. Absolvoval intenzívny výcvik v Iraku. Je členom reenact tímu US SF ODA3132.
Vzdelanie si dopĺňa štúdiom v odboroch Urgentnej zdravotnej starostlivosti. Je členom Červeného kríža a Dobrovoľného hasičského zboru.

Ivan DIMOV

Svoju prax začal pred viac ako 8 rokmi zdravotníckym kurz Combat Lifesaver. Odvtedy absolvoval viacero doplňujúcich kurzov a stáží v oblasti urgentnej a taktickej medicíny. Vzdelanie absolvoval na Vysokej škole Zdravotníckej v Prahe. Aktívne pracuje ako zdravotnícky záchranár v posádke RZP.

Patrik PAUKA

Vyštudoval odbor Geodézie a kartografie. Oblasti taktickej prípravy sa venuje od roku 2010. Prešiel si mnohými taktickým simuláciami na Slovensku aj v zahrančí, pričom niektoré trvali viac ako 72 hodín. Nikdy vás neodmietne pri dopyte o radu alebo skúsenosť. Medzi jeho záujmy patria military, survival, prepping, beh a cestovanie.

Milan DITTINGER

Od roku 2002 ako príslušník OSSR prešiel rôznymi funkciami na útvaroch a MO SR Bratislave. Po odchode do zálohy našiel uplatnenie v súkromnom sektore. Je pravidelným účastníkom vojenských simulácií, kde sa podieľa na vypracovávaní stratégií, plánovaní a velení jednotkám, ktoré plnia spravodajské s bojové úlohy.

Denis ORSZÁGH

Vyštudoval FTVŠ UK so špecializáciou trénerstvo karate (II. stupeň). Aktívne sa venuje CrossFitu, vzpieraniu a karate. Má bohaté skúsenosti s vedením kondičných tréningov pre jednotlivcov aj tréningové skupiny.
Špecializuje sa aj na odstraňovanie svalovej nerovnováhy, rozvoj kondície a koordinácie.

Peter MORAVEC

Systému sebaobrany Krav Maga sa venuje od roku 2008. V roku 2011 absolvoval General Instructor Course v Prahe pod vedením expertov na Krav Maga – Tal Kvores a Bjorn Karlsson.
Patrí k zakladateľom Krav Maga Academy na Slovensku. V roku 2013 si v Bruseli rozšíril licenciu aj o Krav Maga Kids pod vedením Zeeu Cohen.

Michal BIHARY

Systému sebaobrany Krav Maga sa venuje od roku 2008. Začínal v Anglicku pod vedením inštruktora Joa Ambrosina. Od roku 2011 trénuje na Slovensku a v roku 2012 absolvoval kurz pod vedením inštruktorov Tal Kvores, Pavel Shreer a Ilya Dunsky. V roku 2013 svoju licenciu rozšíril aj o Krav Maga Kids pod vedením Zeeu Cohen.

Peter REVICKÝ

Aktívny účastník súťaží v obrannej a dynamickej streľbe s viacerými pódiovými umiestneniami. Absolvent streleckých kurzov pod vedením Roba Pincusa Calvina Lima, Paladin Academy, Raid and Defense Academy a European Security Academy. Organizátor strelecko taktickej súťaže GUNRUN, ktorá sa pravidelne organizuje na Slovensku.

Roman GULÁŠ

Aktívny účastník súťaží v obrannej a dynamickej streľbe s viacerými pódiovými umiestneniami. Svoje znalosti a skúsenosti zdokonaloval aj ako absolvent streleckých kurzov pod vedením Tamira Gilada, Ernesta Nagya, Paladin Academy a Raid and Defense Academy. Organizátor strelecko taktickej súťaže GUNRUN.

CHCEŠ SA PRIDAŤ K NAŠIM INšTRUKTOROM?