INŠTRUKTORI KURZOV RESPOND ACADEMY

Veríme, že ak má byť inštruktáž na kurze v čo najvyššej kvalite, vyžaduje si to odbornosť a skúsenosti. Každý z našich inštruktorov sa špecializuje na svoju oblasť. Jeho vedomosti a prax umožňujú čo najlepšie odovzdanie know how v danej problematike.

Chceme zachovať vysokú kvalitu v každom jednom kurze a práve preto nepatríme k agentúram, kde Ťa jeden inštruktor bude učiť kurzy zo všetkých oblastí. Veríme, že práve špecializácia inštruktorov umožňuje, aby si na vybratom kurze dostal tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Chcel by si s nami spolupracovať ako inštruktor kurzov? Pridaj sa k nám!

NAŠI INŠTRUKTORI

Peter JAKUBÍK

O taktickú medicínu sa začal zaujímať pred 6 rokmi. Vzdelával sa so špičkovými inštruktormi na Slovensku aj v zahraničí. Absolvoval intenzívny výcvik v Iraku. Je členom reenact tímu US SF ODA3132.
Vzdelanie si dopĺňa štúdiom v odboroch Urgentnej zdravotnej starostlivosti. Je členom Červeného kríža a Dobrovoľného hasičského zboru.

Ivan DIMOV

Svoju prax začal pred viac ako 8 rokmi zdravotníckym kurz Combat Lifesaver. Odvtedy absolvoval viacero doplňujúcich kurzov a stáží nielen v oblasti urgentnej a taktickej medicíny. Vzdelanie absolvoval na Vysokej škole Zdravotníckej v Prahe. Pracoval ako zdravotnícky záchranár, momentálne pôsobí v špecializovanom zdravotníckom centre v Prahe.

Denis ORSZÁGH

Vyštudoval FTVŠ UK so špecializáciou trénerstvo karate (II. stupeň). Aktívne sa venuje CrossFitu, vzpieraniu a karate. Má bohaté skúsenosti s vedením kondičných tréningov pre jednotlivcov aj tréningové skupiny.
Špecializuje sa aj na odstraňovanie svalovej nerovnováhy, rozvoj kondície a koordinácie.

Peter MORAVEC

Systému sebaobrany Krav Maga sa venuje od roku 2008. V roku 2011 absolvoval General Instructor Course v Prahe pod vedením expertov na Krav Maga – Tal Kvores a Bjorn Karlsson.
Patrí k zakladateľom Krav Maga Academy na Slovensku. V roku 2013 si v Bruseli rozšíril licenciu aj o Krav Maga Kids pod vedením Zeeu Cohen.

Marek JAČA

Držiteľ certifikátu Krav Maga Global civil inštruktor od roku 2019. Krav Mage sa venuje od roku 2015, v súčasnosti na technickom stupni G3. Posledné dva roky vedie…

Michal BIHARY

Systému sebaobrany Krav Maga sa venuje od roku 2008. Začínal v Anglicku pod vedením inštruktora Joa Ambrosina. Od roku 2011 trénuje na Slovensku a v roku 2012 absolvoval kurz pod vedením inštruktorov Tal Kvores, Pavel Shreer a Ilya Dunsky. V roku 2013 svoju licenciu rozšíril aj o Krav Maga Kids pod vedením Zeeu Cohen.

Peter REVICKÝ

Aktívny účastník súťaží v obrannej a dynamickej streľbe s viacerými pódiovými umiestneniami. Absolvent streleckých kurzov pod vedením Roba Pincusa Calvina Lima, Paladin Academy, Raid and Defense Academy a European Security Academy. Organizátor strelecko taktickej súťaže GUNRUN, ktorá sa pravidelne organizuje na Slovensku.

Roman GULÁŠ

Aktívny účastník súťaží v obrannej a dynamickej streľbe s viacerými pódiovými umiestneniami. Svoje znalosti a skúsenosti zdokonaloval aj ako absolvent streleckých kurzov pod vedením Tamira Gilada, Ernesta Nagya, Paladin Academy a Raid and Defense Academy. Organizátor strelecko taktickej súťaže GUNRUN.

Martin

Aktívne pôsobí v silových zložkách už viac ako 14 rokov. Absolvoval množstvo špeciálnych tréningov pod vedením domácich a zahraničných lektorov z prostredia vojenských špeciálnych síl a policajných jednotiek. Patrí k najrešpektovanejším inštruktorom vo svojom obore a jeho skúsenosti využívajú viaceré špeciálne útvary a jednotky.

Bc. Nina MARTINČIČOVÁ

Urgentnú medicínu študovala na Slovenskej zdravotníckej univerzite. Počas štúdia absolvovala stáž na Západočeskej univerzite v Plzni. Je členkou Slovenského Červeného kríža a Dobrovoľného hasičského zboru. Okrem civilnej medicíny absolvovala aj viaceré kurzy taktickej medicíny.

CHCEŠ SA PRIDAŤ K NAŠIM INšTRUKTOROM?