Foto z kurzu Civilnej obrannej streľby 092021

Prázdniny a dovolenky skončili a my sme sa znovu stretli na strelnici. Kurz civilnej obrannej streľby 1, krásne slnečné počasie, šikovné dámy a páni… čo viac si priať začiatkom septembra. Ak sa aj Ty chceš naučiť ovládať strelnú zbraň, chceš si zlepšiť techniku, odbúrať strach alebo zmeniť zlé návyky, nasleduj linku na registráciu.

Kurz civilnej obrannej streľby

7 hodinový intenzívny kurz je určený pre záujemcov o streľbu z krátkej guľovej zbrane (samonabíjacia pištoľ), jej bezpečné a efektívne využitie. Na vstupnom kurze obrannej streľby si prejdeš detaily k funkcii samonabíjacej pištole a bezpečnostných zásadách nevyhnutných pri manipulácii so strelnými zbraňami. Oboznámiš sa s výstrojom a vybavením potrebným pri nosení zbrane alebo pri tréningu.

Kurz je zameraný na získanie základných zručností nutných pri použití zbrane s dôrazom na jednoduchosť a efektivitu prevedenia, ktorá skracuje rozhodovací proces pri jednotlivých úkonoch. Rôzne typy zbraní a individuálne danosti jednotlivcov sa môžu líšiť, avšak princípy efektívneho použitia zbrane ostávajú rovnaké.

Súčasťou kurzu je strelecká optimalizácia pomeru medzi rýchlosťou a presnosťou. V prípade závady na strelnej zbrani si nacvičíte postupy k jej rýchlemu odstráneniu.
Kurz nie je fyzicky náročný, avšak bude vyžadovať plné sústredenie.

Chceš sa naučiť strieľať – bezpečne, efektívne a pod dohľadom skúsených inštruktorov? Pre účasť na kurze NIE JE nutné vlastniť zbrojný preukaz!

Registrácia na kurz civilnej obrannej streľby: respondacademy.sk/kurzy/kurz-civilnej-obrannej-strelby-1

Chceš získať zbrojný preukaz? Pozri si aj naše video ako na to: