Baví Ťa airsoft? Vyskúšaj kurz streľby z reálnych zbraní!

Zvládaš airsoftku a chceš sa naučiť bezpečne a efektívne manipulovať s reálnou strelnou zbraňou? Využi *zľavový kód “Čachtice” a získaj zľavu 10% na kurz Respond Academy. Klikni si na kurz obrannej streľby z pištole alebo z pušky a nájdeš tam nielen detaily ku kurzu ale aj registračný formulár. Zúčastniť sa môžeš aj bez zbrojného preukazu a vlastnej zbrane.

Tvojim inštruktorom bude Miro, ktorý takmer 20 rokov strávil vo Francúzskej cudzineckej légii, kde pôsobil aj ako veliteľ elitného horského komanda!

  • zľavový kód sa dá uplatniť na termín kurzov 12.8.2023 – Pištoľ 1 a 13.8.2023 Puška 1. Zľava sa vzťahuje iba na cenu kurzu, nedá sa uplatniť na prenájom zbraní a streliva.
Miro Palovic instruktor kurzov

Bohaté skúsenosti nadobudol vo Francúzkej cudzineckej légii. Pôsobil v 2 Regimente ako veliteľ horskej zásahovej jednotky GCM (Groupement de Commandos de Montagne) a počas takmer 20 ročnej služby bol nasadený v operáciach vo viacerých krajinách (Juhoslávia, Stredná Amerika, Afganistan…). Pôsobí ako inštruktor kurzov CWS Tactical a zároveň poskytuje vedomosti mierovým silám Spojených národov v Afrike.