Kurz sebaobrany proti výstrahám strelnou zbraňou
99€ osoba

20/12/20306
99€ osoba

POPIS KURZU

Už si sa niekedy zamyslel, aký je to pocit, keď k Tebe niekto príde s pištoľou a namieri ju na Teba? Ak je to z väčšej vzdialenosti, tak sa snaž utiecť, samozrejme pokiaľ nie si ozbrojený taktiež strelnou zbraňou. Čo ale robiť ak k Tebe niekto pristúpi na blízko a vyhráža sa Ti takpovediac na dotyk so strelnou zbraňou? Vtedy nie je väčšinou čas na nič iné ale treba sa čím skôr vysporiadať so zbraňou útočníka.

Respond Academy v spolupráci s Krav Maga Academy Bernolákovo, pripravili seminár, kde sa zoznámiš so základom sebaobrany v prípade vyhrážania sa streľnou zbraňou. Predstavíme Ti techniky, ktoré sa vyvíjali niekoľko desaťročí v systéme Krav Maga. Tento systém pracuje od svojho vzniku v armáde práve so strelnými zbraňami.
Je niekoľko techník, pri ktorých sa dá odvrátiť hrozba strelnou zbraňou. V tomto seminári sa primárne zameriame na výstrahy s pištoľou. Predstavíme Ti ale aj niekoľko techník sebaobrany voči dlhým strelným zbraniam. Tiež Ťa prevedieme aj psychickým priebehom konfrontácie, aby si v takejto situácii nezamrzol a aspoň niečo spravil pre bezpečie seba, alebo blízkych.

Tento kurz je vhodný pre záujemcov  od 14 rokov. Predošlé skúsenosti s bojovými umeniami alebo sebaobranou nie sú potrebné.

PARAMETRE KURZU:

 • Termíny konania: október 2022
 • Dĺžka trvania: 6 hodín (teória 25%, prax a simulácie 75%)
 • Miesto konania: Krav Maga Academy Bernolákovo, Strojárenska 1, Bernolákovo, GPS: 48.20178, 17.28904
 • Úroveň kurzu: základná
 • Obmedzenie účasti: od 14 rokov

OBSAHOVÁ ŠTRUKTÚRA KURZU:

 • Špecifická taktická a technická sebaobrana v systéme Krav Maga
 • Predstavenie a nácvik techník voči výstrahám so strelnou zbraňou
 • Psychické nastavenie mysle voči situácii
 • Používanie vlastnej strelnej zbrane v sebaobrane
 • Taktika pred útokom, počas útoku a po útoku
 • Vnímanie okolia a možných hrozieb

ZÁZEMIE:

Vlastné parkovanie, šatne, sociálne zariadenia a pitný režim.

ČO SI PRINIESŤ:

Tréningové oblečenie do telocvične, mäkkú sálovú obuv, alebo teplé ponožky.

DODATOČNÉ INFORMÁCIE:

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Respond Academy si vyhradzuje právo odmietnuť účasť na kurze osobám pod vplyvom alkoholu alebo návykových látok a osobám, ktoré sú členmi alebo sympatizantami organizácií alebo hnutí podporujúcimi extrémizmus, terorizmus, rasovú alebo inú neznášanlivosť.

OBJEDNAŤ SA NA KURZ

  CD419 Kurz sebaobrany proti výstrahám strelnou zbraňou

  *Ak chceš kurz darovať inej osobe, objednaj darčekovú poukážku.  Inštruktori kurzu

  Marek Jača inštruktor kurzov sebaobrana Krav maga Respond Academy

  Certifikovaný inštruktor pre silové a poriadkové zložky(Law Enforcement), držiteľ certifikátu Krav Maga Global civil inštruktor, v súčasnosti na technickom stupni G3. Posledné roky vedie vlastné tréningové centrum Krav Maga v Bernolákove.
  Asistentkou pri kurze sebaobrany pre ženy je Dominika, ktorá predvedie, že techniky sebaobrany naozaj zvládne žena aj proti silnejšiemu súperovi.