Kurz sebaobrany proti výstrahám strelnou zbraňou
99€ osoba

20/12/20306
99€ osoba

POPIS KURZU

Už si sa niekedy zamyslel, aký je to pocit, keď k Tebe niekto príde s pištoľou a namieri ju na Teba? Ak je to z väčšej vzdialenosti, tak sa snaž utiecť, samozrejme pokiaľ nie si ozbrojený taktiež strelnou zbraňou. Čo ale robiť ak k Tebe niekto pristúpi na blízko a vyhráža sa Ti takpovediac na dotyk so strelnou zbraňou? Vtedy nie je väčšinou čas na nič iné ale treba sa čím skôr vysporiadať so zbraňou útočníka.

Respond Academy v spolupráci s Krav Maga Academy Bernolákovo, pripravili seminár, kde sa zoznámiš so základom sebaobrany v prípade vyhrážania sa streľnou zbraňou. Predstavíme Ti techniky, ktoré sa vyvíjali niekoľko desaťročí v systéme Krav Maga. Tento systém pracuje od svojho vzniku v armáde práve so strelnými zbraňami.
Je niekoľko techník, pri ktorých sa dá odvrátiť hrozba strelnou zbraňou. V tomto seminári sa primárne zameriame na výstrahy s pištoľou. Predstavíme Ti ale aj niekoľko techník sebaobrany voči dlhým strelným zbraniam. Tiež Ťa prevedieme aj psychickým priebehom konfrontácie, aby si v takejto situácii nezamrzol a aspoň niečo spravil pre bezpečie seba, alebo blízkych.

Tento kurz je vhodný pre záujemcov  od 14 rokov. Predošlé skúsenosti s bojovými umeniami alebo sebaobranou nie sú potrebné.

PARAMETRE KURZU:

 • Termíny konania: október 2022
 • Dĺžka trvania: 6 hodín (teória 25%, prax a simulácie 75%)
 • Miesto konania: Krav Maga Academy Bernolákovo, Strojárenska 1, Bernolákovo, GPS: 48.20178, 17.28904
 • Úroveň kurzu: základná
 • Obmedzenie účasti: od 14 rokov

OBSAHOVÁ ŠTRUKTÚRA KURZU:

 • Špecifická taktická a technická sebaobrana v systéme Krav Maga
 • Predstavenie a nácvik techník voči výstrahám so strelnou zbraňou
 • Psychické nastavenie mysle voči situácii
 • Používanie vlastnej strelnej zbrane v sebaobrane
 • Taktika pred útokom, počas útoku a po útoku
 • Vnímanie okolia a možných hrozieb

ZÁZEMIE:

Vlastné parkovanie, šatne, sociálne zariadenia a pitný režim.

ČO SI PRINIESŤ:

Tréningové oblečenie do telocvične, mäkkú sálovú obuv, alebo teplé ponožky.

DODATOČNÉ INFORMÁCIE:

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Respond Academy si vyhradzuje právo odmietnuť účasť na kurze osobám pod vplyvom alkoholu alebo návykových látok a osobám, ktoré sú členmi alebo sympatizantami organizácií alebo hnutí podporujúcimi extrémizmus, terorizmus, rasovú alebo inú neznášanlivosť.

OBJEDNAŤ SA NA KURZ

  CD419 Kurz sebaobrany proti výstrahám strelnou zbraňou

  *Ak chceš kurz darovať inej osobe, objednaj darčekovú poukážku.  Inštruktori kurzu

  Marek Jača inštruktor kurzov sebaobrana Krav maga Respond Academy

  Marek je certifikovaný inštruktor svetovej federácie Krav Maga Global pre zásahové a bezpečnostné zložky (Law Enforcement Instructor) a hlavný inštruktor Asociácie Krav Maga Slovensko pre políciu a armádu. Taktiež je držiteľ Krav Maga Global licencie ako inštruktor Krav Maga pre civilnú sféru (Krav Maga Self Defense Instructor). Momentálne je držiteľom technického stupňa GRADUATE 5. Už vyše tri roky vedie vlastné tréningové centrum Krav Maga v Bernolákove.